Linux Ubuntu (download)

Linux Ubuntu je stabilní, rychlý, přehledný operační systém budoucnosti, který je určen pro běžné uživatele. Je dodávám zcela zdarma – zdarma navždy! Není potřeba ani žádný licenční klíč, prostě nainstalujete a ihned používáte 🙂

„Ubuntu“ znamená v překladu „lidskost“. První verze Ubuntu (4.10) vyšla v roce 2004. Linux Ubuntu obsahuje (samozřejmě zdarma) kvalitní a užitečné nástoje pro standartního uživatele, např. aplikaci pro přístup k internetu – prohlížeč Mozilla Firefox, zprávu e-mailů, textový editor, tabulkový generátor, Open Office, multimediální přehrávač, hry a mnoho dalšího. Aktualizace pro každou verzi Linuxu Ubuntu jsou vydávány minimálně 18 měsíců.

Linux

Linux Ubuntu lze na vyzkoušení spustit bez instalace, z CD nebo flash disku. Při této příležitosti „vyzkoušení“ se můžete podívat na celý HDD, pokud je na HDD naistalovaný windows, tak si můžete prohlédnou celý windows včetně všech jeho součástí, i takových, které nelze v prostředí windows otevřít či vidět. Pro Linux Ubuntu není žádný problém „zviditelnit“ celý HDD (za předpokladu, že není zašifrovaný). A to bez hesla do windows! Se všemi soubory na HDD (ve windows), lze pomocí Ubuntu manipulovat – např. mazat, upravovat, převádět na flash disk, atp. Tzn. pokud se vám z nějakého důvodu poškodí windows, netruchlete a stáhněte si Linux Ubuntu, spušťe ho na vyzkoušení a jednoduše si svá data vyzvedněte (např. na flash disk) z HDD 🙂

Linux Ubuntu je z hlediska bezpečnosti velmi bezpečným operačním systémem. Oceníte to především v síti internet. STOP VIRŮM!

Linux Ubuntu je nabízen ve více modifikacích Kubuntu, Edubuntu, Xubuntu.

Novou verzi Ubuntu stahuj (download) zde: www.releases.ubuntu.cz

Pokud nefunguje download, tak mi napište

Veškerý obsah na Mozektevidi.cz je zakázáno dále šířit (přebírat)! Nepřeji si dále šířit (přebírat) ani tento článek! Admin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *