Odstranění reklamy na Webzdarma.cz

Poskytovatel freehostingu – Webzdarma.cz (WZ) provozuje firma AYA CZ, spol. s r.o. Dále tato firma provozuje tyto domény: Borec.cz, Blgz.cz, Czechian.net, Czweb.org, Euweb.cz, Chytrak.cz, Kvalitne.cz, Mysteria.cz, Nazory.cz, Unas, Prodejce.cz, Vyrobce, Wz.cz, Xf.cz, Zaridi.to, atd.

Vadí Vám reklama na Webzdarma.cz? Znám víc způsobů, jak tuto reklamu odstranit (CSS, htaccess…), resp. způsoby, aby se reklama na stránce nezobrazovala. Jedná se sice o funkční způsoby, nicméně nejjednodušeji to lze takto (a snad ani neporušíte podmínky WZ)…

  1. Nastavte si v administraci WZ zobrazování reklamy pouze na indexu (hlavní stránce).
  2. Vložte na index, javascript na přesměrování stránky : <script>window.location.replace(„https://mozektevidi.cz/index2.php“);</script> zobrazit script (kopírovat)
  3. Vložte výše uvedený javascript na index – přesměrujte index na jinou stránku, stránku pojmenujte např. index2, přesměrování probíhá bleskurychle a uživatel ani nepostřehne, že není na „pravém“ indexu 🙂
  4. Reklama WZ se nazobrazuje.

Veškerý obsah, na Mozektevidi.cz, je zakázáno dále šířit (přebírat)! Nepřeji si dále šířit (přebírat) i tento článek! Admin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *