Je libo antivir zdarma a v češtině? Microsoft Security Essentials je OK!

Internet je plný virů a dalších škodlivých kódů. Před těmito útoky vás ochrání kvalitní antivirus. Doporučujeme antivir Microsoft Security Essentials, který je dodáván zcela zdarma a v češtině.

Microsoft Security Essentials je kvalitní antivirus od světoznámé společnosti Microsoft, který uživatele chrání před útoky z internetu (viry, trojské koně, spyware…). Součástí antiviru je samozřejmě rezidentní ochrana, která běží pořád v pozadí systému, takže uživatel není nijak rušen. Součástí je též automatická karanténa. Antivir prohledává i ZIP archivy.

Microsoft Security Essentials je zdarma!

Antivirus má licenci freeware pro nekomerční využití (zdarma). Takže není potřeba kupovat žádné licence 🙂 Navíc má antivirus přehledné uživatelské rozhraní, které je v češtině. Tento antivirus je automaticky součástí Windows 10.

Samozřejmě pro Windows

Microsoft Security Essentials je vhodný pro všechny operační systrémy Windows: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10.

Microsoft Security Essentials stahujte zde – pokud nefunguje download, tak mi napište

Microsoft Security Essentials

Veškerý obsah na Mozektevidi.cz je zakázáno dále šířit (přebírat)! Nepřeji si dále šířit (přebírat) ani tento článek! Admin.

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *