Proč NE AVG antivirus, AVG Free Edition?

Antivirus AVG Free Edition vyvíjí společnost z České republiky. AVG Free Edition má licenci freeware pro nekomerční využití, takže není potřeba kupovat žádné licence. AVG Free Edition toho nabízí poměrně dost: rezidentní štít, kontrolu e-mailů, automatické aktualizace z internetu, podporuje Windows 8, Windows 10…

Antivirus AVG fakt NE

Do tohoto antiviru bych já osobně nikdy nešel! A tím nemyslím pouze free verzi. I placená verze je doslova peklo… Pokud si naistalujete do počítače tento antivirus, tak rozhodně nejste v bezpečí, tedy váš počítač a vaše data. A tím myslím i placenou verzi (placená verze je možná ještě horší). AVG antivirus je neskutečná zátěž pro operační systém, takže počítejte s tím, že budete mít s počítačem neustálé problémy (zpomalený běh, pády…). Další věcí je odesílání citlivých informací z vašeho počítače. S tím ale souhlasíte při instalaci programu (free i placená verze!). Myslíte, že AVG jen tak odinstaluejte ze systému. To nelze! Je nutná přeinstalace Windows, AVG je zalezlé všude i po odinstalaci. Je to podobné svinstvo jako internetový prohlížeč Google Chrome.

Nejlepší antivirus

Nejlepší antivirus na světě? Antivirus od Microsoftu Security Essentials nebo operační systém Linux. Obojí je zcela zdarma! Security Essentials je součástí Windows 10.

Veškerý obsah na Mozektevidi.cz je zakázáno dále šířit (přebírat)! Nepřeji si dále šířit (přebírat) ani tento článek! Admin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *