Autsurf, autohits

Zvýšení návštěnosti až o 1000%, zvýšení návštěnosti až na 250 návštěv za hodinu, což je 6000 návštěv za 24 hodin. Takové jsou vize a sliby stránek, které provozují tzv. autosurf. Autosurf je v podstatě druh reklamy. Tato reklama funguje tak, že se vám zobrazují www stránky, za prohlížení těchto stránek se vám na váš účet přičítají kredity. Za získané kredity se naoplátku zobrazují vaše www stránky, které sledují ostatní uživatelé autosurfu. Stránky se zobrazují automaticky, po určitém čase, některé autosurfy to mají nastavené na 20 vteřin jiné zase na 15 vteřin, to je různé. Pokud vás nebaví surfovat, tak si můžete kredity zakoupit.

Funguje to vůbec?

Řekl by, že ano, návštěvnost se použitím autosurfu skutečně zvyšuje. Jde však pouze o umělé zvýšení návštěvnosti. Otázka také je, zda to má dlouhodobý efekt.

Nedůležitější je, aby byl web zahrnutý v autosurfu zaujmul uživatele tohoto autosurfu, fantazii se meze nekladou, nicméně nic se ale nemá nic přehánět… Chvilková návštěvnost je jedna záležitost, ale je zde také druhá otázka, a sice aby se návštěvník na kliknutý web vracel, proto web musí být obsahově velice kvalitní, např. aby nabízel nějakou dobrou službu, kvalitní download, články, atp. V případě, že uživatel autosurfu, již kliknul na prohlížený web, tak je to známkou toho, že ho tento web něčím zaujmul, což je v pořádku, ale pokud uživatel autosurfu zjistí, že obsahově web neodpovídá jeho představám, tak se tam v budoucnu již nevrátí, v takovém případě je autosurfová reklama zcela bezcenná a neefektivní.

Stránky nabízejí autosurf:

Autohits.dk, ClickEvolution.com, Ebesucher.de, Shalomautohits.com, KeenSurf.com, Shalomhits.com, Autohits247, RPAutoHits.com, E-AutoHits.info, Autohits.info, Autohits360max.com, Autovisitorexpress.com, Autohitterexpress.com, 2005autohits.com, 2004autohits.com, 126hits.com, Italysurf.com, Autovisitas.com, Eurohits.us, Autosurf.cc, Autosurf.sk

Nevýhody autosurfů

  • Nikoho určitě nebaví dlouhodobě sedět u počítače a koukat furt dokola na cizí stránky, tedy ztráta času.
  • Zátěž na server, kde je stránka umístěná.
  • Šíření virů, přes autosurfy se často šíří viry. Jedná se především o stránky z ruska zařazené v autosurfech , které obsahují škodlivé kódy.
  • Zpomalení prohlížeče – počítače, zejména operační paměti.
  • Vypínání prohlížeče, především z důvodu nezpracování více scriptů najednou.

Veškerý obsah, na Mozektevidi.cz, je zakázáno dále šířit (přebírat)! Nepřeji si dále šířit (přebírat) i tento článek! Admin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *